instagram Unfollow Programı

instagram Unfollow Programı

instagram Unfollow Programı

Tüm zamanların en trend sosyal medya uygulamalarından biri olan instagramı kullanmayanımız yoktur. Bir dizi fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Instagram’da çekmiş olduğumuz video ve fotoğraflara efektler vererek onları paylaşabilir ve takip ettiğimiz kullanıcıların da bu fotoğraf ve videoları görmesini sağlayabiliriz.

instagram-unfollow-programi

Bu popüler uygulamada takip etmekte olduğumuz kullanıcıların yanı sıra bizi takip eden kullanıcıları da görebilmekteyiz. Fakat bizi kimin veya kimlerin takip etmekten vazgeçtiğini Instagram uygulamasında görebilmemiz için her bir kullanıcının profilini ziyaret ederek bizi takip edip etmediğine bakmamız gerekir. Eğer çok az sayıda kullanıcıyı takip ediyorsanız, sizi takip etmekten vazgeçenleri yani kısaca “unfollow” edenleri bu şekilde bulabilmeniz elbette mümkün fakat takip ettiğiniz kullanıcı sayısı yüzlerle hatta binlerle ifade ediliyorsa böylesine bir işe kalkışmanız pek de sağlıklı olmayacaktır. Bunun için hazırlanan Instagram unfollow programları ile birlikte, sizleri kimlerin unfollow ettiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuza, Android ve IOS platformlarından herhangi bir “Instagram Unfollow Uygulaması” indirmeniz yeterli. Peki, nasıl çalışıyor bu uygulama sizlere kısaca anlatalım.

instagram-logosu

Tüm Instagram unfollow programları aynı sistem mantığı ile çalıştığı için vermiş olduğumuz bu bilgiler tüm uygulamalarda geçerli olacaktır. Cep telefonumuza indirmiş olduğumuz herhangi bir unfollow programını açalım. Instagram uygulamasına giriş yaparken kullanmış olduğumuz kullanıcı adımız ve şifremiz ile birlikte Instagram unfollow uygulamasına giriş yapalım. Uygulamaya giriş yaptığımızda takip ettiğimiz ve bizleri takip eden kullanıcıların sayısı ekranda belirecektir. Ekranda yazan “New Followers” veya “Gained Followers” kısmında bizleri yeni takip eden kullanıcıları göreceğiz. “Lost Followers” veya “Unfollow Me” kısmında ise bizleri yeni unfollow etmiş takipçileri görebiliriz. Buradan, takip etmek istemediğimiz kullanıcıları takiplikten de çıkabiliriz.

Uygulamalarda ayrıca sizin takip ettiğiniz fakat sizleri geri takip etmeyen kullanıcıları görebilmenin yanı sıra, karşılıklı olarak takipleştiğiniz kullanıcıları da görebilmektesiniz. Bir de tüm bunların dışında sizi takip eden fakat sizin takip etmediğiniz kullanıcıları da bu uygulamalar sayesinde görebilmeniz mümkün. Hem Android hem de IOS platformlarında bizlere bu kolaylığı sağlayan programlar sayesinde takipçi listemizi bu şekilde düzenleyebiliriz.

22 Ekim 2016
instagram Unfollow Programı için yorumlar kapalı
985 kez görüntülendi