İnstagram Takipçi Silme

İnstagram Takipçi Silme

İnstagram sosyal medyanın çıktığından beri gözdesi ve milyonlar kullanmakta ve her gün fotoğraflarla takipçi ve beğeni kazanmakta böylelikle bir süre sonra iyi bir instagram kullanıcısı ve fotoğraf paylaşımcıysanız takipçilerinizde artmakta. Bazı kişiler takipçilerinin artmasını ister bazı kişilerde sadece tanıdıklarım olsun ister böylelikle gizli hesap tercihini veya takipçi silme işlemlerini yaparlar.

Takipçi Nasıl Silinir

 instagram-takipci-nasil-silinir

İnstagram’dan takipçi silme şu şekilde olmakta sizin profilinizde olmasını istemediğiniz kişinin profiline girerek “TAKİP” yazılı olan kısmı tıklamak böylelikle takipten ayrılmış olursunuz ve böylelikle bir daha siz eklemeden takipten çıktığınız kişinin fotoğraflarını paylaşım alanında görememiş olursunuz.

instagram-takipci-silmek

Farklı paylaşımlarda bulunan veya ilginizi çekmeyen fotoğraflar paylaşan, sizi rahatsız eden kişileri bu vasıtayla takipten çıkarabilir hatta farklı yöntem direk engelleme yöntemini de kullanabilirsiniz. Çok sayı da kullanan kişi olduğundan dolayı tabi ki hesabınızda takip etmek istemediğiniz kişiler de olacaktır. Böylelikle takipten çıkabilir ve bir daha iletişim sağlamayabilirsiniz. Sosyal medyanın anı paylaşım platformu olan instagram kullanıcıların her türlü detayını düşünerek ona göre desteği ve güncelleme yazılımlarıyla programını aktif olarak yönetiyor, bu şekilde de kullanıcı sayısı arttıkça takipçilerinizde güzel paylaşımlarınız varsa tek bir parmak hareketiyle sizi takip edebiliyor.

Takipçilerinizin sizi instagram hesabından farklı yönlerinizi bilmeleri de çok açık çünkü çok sık kullandığımız sosyal ağlar her anımızı paylaşabildiğimiz güzel ve aktif bir araç olmayı çoktan geçti.

01 Aralık 2016
İnstagram Takipçi Silme için yorumlar kapalı
746 kez görüntülendi