İnstagram Takipçi Kontrol

İnstagram Takipçi Kontrol

İnstagram takipçi kontrol

İnstagram takipçi kontrol etkileşimin yüksek olduğu sosyal medya platformlarında her geçen gün daha önemli hale geliyor. Sosyal medyanın en popüler platformlarından instagram, günlük 100 milyon kullanıcısı ile milyarca paylaşıma ev sahipliği yapıyor. İnstagram hesabınızda çektiğiniz fotoğrafları efektlerle süsleyip çarpıcı sahneler oluşturarak beğeni ve yorumlarınızı artırabiliyorsunuz.

İnstagram hesabınızda pazarlama, sosyal paylaşımlar gibi kullanım amacınıza yönelik instagram takipçi artırma yapabilmek için hesabınızı takip edenleri, takibi bırakanları aktif bir şekilde yönetmek instagram hesabından maksimum verim alabilmek için çok önemlidir.

İnstagram hesabınızda sizi kimlerin takip ettiğini görebilmek Twitter kadar kolay değil. Twitter’da karşınızdaki kişinin hesabına baktığınızda “Seni takip ediyor” şeklinde ibareyi görünce sizi takip ettiğini anlıyorsunuz. İnstagram hesabınızda böyle bir seçenek olmadığı için takipçi kontrolünü çeşitli uygulamalar ile yapabiliyorsunuz. Uygulama kullanmadan sizi takip edenleri tespit edebilmek için tek tek her hesabı incelemeniz gerekeceğinden hem gereksiz yere yorulmanıza hem de zaman kaybına neden olacaktır.

İnstagram takipçi ücretsiz uygulaması olan instafenomeni sizi takip edip etmediğini merak ettiğiniz kişileri kolayca tespit etmenizi sağlıyor. Siteye instagram hesabınızla girip erişim izni vererek üye olabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdiğinizde sizi takip ederken unfollow yapan hesapları, sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları, sizi takip eden sizin takip etmediğiniz kullanıcıları tek bir menüden kolayca yönetebilirsiniz.

14 Mart 2017
İnstagram Takipçi Kontrol için yorumlar kapalı
63 kez görüntülendi