İnstagram Takipçi Kasma Hilesi

İnstagram Takipçi Kasma Hilesi

Günümüzde instagram ismini neredeyse bilmeyen yoktur. Gencinden yaşlısına pek çok birey  bu en popüler sosyal ağlardan birisi olan instagramın yakından takipçisi durumundadır. İnternetin yaygınlaşması ve daha sonrasında gelen sosyal medya ağlarının popülerleşmesi ile birlikte, belirli sosyal ağlara olan ilgi de artmış durumdadır. İnstagram bu ilgiden en büyük nasibini alan sosyal ağlardan bir tanesidir. Fotoğraf paylaşmak ya da instagramda aktif olmak tüm bireylerin en büyük keyif aldığı hobiler arasına girmiş durumdadır. Bunun yanında ise instagram reklam amaçlı ya da kurumsal ürünlerin pazarlandığı bi mecra olarak da kullanılmaktadır.

İnstagram Takipçi Kasma Hilesi

Gelişmeler bu noktaya geldiği için bireylerin İnstagram üzerindeki beklentileri de artmış durumdadır. Hatta öyle ki bireyler arasında instagram beğenileri ve takipçileri bir yarış haline gelmiş durumdadır. Her birey daha fazla takipçi elde edebilmek amacıyla birbirinden farklı ve çarpıcı fotoğraflar yüklemeye başlamıştır.

İnstagram takipçi kasma hilesi bu amaçla ortaya çıkmış bir uygulamadır. Bireylerin belirli paralar vererek satın aldıkları takipçi sayıları ile hem çevresindeki popülerliği artmaktadır hem de sosyal ağlarda daha bilinir bir hale gelmektedir. Sırf bu amaçla kurulan ve takipçi satın almak için oluşturulan profesyonel siteler bulunmaktadır. bu sitelerden takipçi sayısına göre belirli bir ücret vererek takipçi satın almak ve bu takipçi sayısını yönetmek mümkündür. Bu tarz uygulamaları pek çok birey sevmese bile bazı bireyler popülerlik adına böyle hilelere başvurmaktadır.

13 Aralık 2016
İnstagram Takipçi Kasma Hilesi için yorumlar kapalı
382 kez görüntülendi