Instagram Takipçi Hileleri

Instagram Takipçi Hileleri

Intagram 5000 takipçi hilesi, sosyal medya devlerinden olan Instagram’da takipçi sayısını arttırmak için başvurulan yöntemlerden yalnızca bir tanesi. Daha fazla kişiye ulaşmanın, sosyal medya jargonunda popülerlik anlamına geldiğini biliyoruz. İnsanlar daha çok takipçi kazanmak, daha fazla beğeni sağlamak amacı ile, çeşitli takipçi hilelerine başvurabiliyorlar. Para yoluyla hem Türk hem de yabancı takipçi almanın mümkün olduğu bu sitelerde, örneğin 80 TL gibi bir ücretle 5000 takipçi elde edebiliyorsunuz. Dolayısıyla beğeni sayısınız da takipçiniz oranıyla paralel şekilde artıyor, popülerlik kazanmış oluyorsunuz.

Peki Instagram 5000 takipçi hilesi dışında başka hile yöntemleri yok mu? Takipçi satın alabildiğiniz siteler, ayrıca beğeni hilesi, video görüntülenme hilesi, yorum hilesi de yapabiliyorlar. Her yönüyle sizin görünürlüğünüzü arttırmaya yönelik çalışan bu siteler, özellikle bir ürün pazarlıyorsanız ve geniş kitlelere ulaşmanız gerekiyorsa, en büyük yardımcınız olacaktır. Sonuçta Instagram, takipçi sayınız, beğeni sayınız düşük olduğunda sizi diğerlerinden bir adım öne çıkarmayan, aksine unutturan bir site. Dolayısıyla hile yöntemleriyle takipçi kazanıp profilinizin görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz, neden olmasın?

Ancak takipçi sayınızı arttırırken, mevcut hesabınızı da kaybetmemek için dikkatli olmalı, güvenilir siteler aracılığıyla bu işlemi yapmalısınız. Instagram 5000 takipçi hilesi yapan ve başka hileler barındıran sitelerde, sistem üzerinden takipçi sayınızı arttırmak istediğiniz sosyal medya hesabınıza giriş yapmanız istenir. Bu anlamda birçok yazılım ve program geliştirilmiştir. Ancak güven telkin etmeyen kimi yazılım ve programlar, hesabınızı ele geçirerek sizin yerinize paylaşım yapmaya başlarlar. Takipçi sayınız artar. Ama takip ettiğiniz kişi sayısı 7000’leri bulunca, bu kontrolsüz süreç nedeniyle hesabınız askıya alınabilir, spam olarak işaretlenebilir, hesabınızı tamamen de kaybedebilirsiniz. Dolayısıyla dikkatli olmanızda, güvenilir sitelerden şaşmamanızda fayda var.

07 Mart 2017
Instagram Takipçi Hileleri için yorumlar kapalı
78 kez görüntülendi