Instagram Takipci Hile

Instagram Takipci Hile

Görsel paylaşımlar nedeniyle sosyal medyada en çok kullanılanlar arasında üst sıralarda yer alan İnstagram tanınmanın ve tanıtılmanın en cazip ortamı. Bu bilince sahip olan herkezin instagram takipcisini artırmak için yaptığı bir takım girişimler oluyor.Bu girişimlerin başında takipçi satın almanın dışında hile yolu ile takipci kazanma da yer alıyor.

İnstagram kullanıcıları arasında neredeyse bir yarışa dönüşen takipci sayısının artması bu işe de hilenin karışmasına neden oldu. Çevre faktörü ile belirli bir sayının üstüne çıkamayan takipci sayısı için türk ve yabancı takipci satın alanlar şimdilerde hile yolu ile de takipci sayısını artırıyor.

YAZILIM YOLU İLE TAKİPCİ

Hile ile instagram takipci sayınızı artırmanızın öncelikli yolu telefonunuza yükleyeceğiniz bir yazılım programından geçiyor. Bu yazılım programına instagram hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Girişi yaptıktan sonra yazılım programı hesabınızı kontrol altına alıyor ve sizin için paylaşımlar yapıyor. Kontrolsüz takip etme ağı ile takip ettiğiniz kişi sayısı 7500 rakkamının üstüne çıkınca hesabınız spam olarak bir süre donduruluyor.

SİTELER ARACILIĞI İLE TAKİPCİ ARTIRMA

Bu yazılım hilesinin dışında internet ortamında rahat ulaşabileceğiniz bir takım sitelere girerek o sitelerin takipcilerini kendi hesabınıza da ekleme şansına sahipsiniz. İnstagram ortamında fenomen olabilmek için takipci sayısını hile ile artırma yoluna gitmeni yolu olan siteler bunu en ince ayrıntısına kadar size öğretiyor.Bu konuda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini uygulamalı olarak anlatan siteler bir anda takipci sayını iki kat fazlaya çıkartabiliyor.Takipci artırmaya yönelik oluşturulan sitelere giriş yaparak sürekli takipci artırmada yapabilme şansına sahipsiniz.

 

 

16 Mart 2017
Instagram Takipci Hile için yorumlar kapalı
53 kez görüntülendi