Instagram Takipçi Havuzu

Instagram Takipçi Havuzu

İnstagram Takipçi Havuzu

İnstagramda birbirinden özel ve ilginç fotoğrafları paylaşanlar bu paylaşımlarının daha çok kitlelere ulaşması arzuyla takipci sayılarını artırmak ister.Yakın eş dost ve akrabaların dışında bazen onlarında takipcilerini eklemekde yeterli gelmez.Böylelikle instagram kullanıcıları farklı alternatif yollar arayarak takipci sayılarını artırmaya çalışır.Takipci artırma  yöntemlerinden sosyal medya hizmeti veren sitelerden takipci satın almakla gerçekleşir. İnstagram kullanıcılarının birbirlerini takip ederek takipci sayılarını artırdığı bir uygulama olan İnstagram takipci havuzu  bir nevi hileli takipci artırma yöntemidir. Takipci havuzu oluşturan sitelere ücretsiz üye olarak bu havuza dahil olabilir ve bir anda yüzlerce kişi sizi anında takip etmeye başlar.

Giderek yaygınlaşan instagram iletişim ağında fenemon olmak isteyenler, takipci sayılarını artırmak için ilginç arayışlara girer.Sosyal medya hizmeti veren sitelerden Türk ve yabancı takipci satın almak bu yöntemlerden sadece biridir. Takipci satın almak için kesenin ağzını açan instagram kullanıcıları her geçen gün takipci sayısını artırmak için farklı yöntemlerede başvurur.Paylaşımlarının geniş kitleler tarafından beğenilmesi ile mutluluğu yakalayanların son günlerde takipci sayısını artırmak için ücretsiz olarak başvurdukları hile instagram takipci havuzlarına üye olmaktır.

İnternetin arama motorlarında kolaylıkla bulabileceğiniz bu sitelere üye olmanız havuza dahil olmanıza yeterlidir. Siteye her girdiğinizde ve beğeni yaptığınızda  takipci sayınızda artış olabiliyor. Çoğunlukla otomatik hesapların takipciniz olmanızdan sıkılabileceğiniz bu uygulamadan kurtulmak isterseniz yapacağınız işlem siteye üyeliğinizi iptal etmekle olabilir. Fakat buda kesin çözüm olmayacağını da unutmamanız gerekir.

16 Mart 2017
Instagram Takipçi Havuzu için yorumlar kapalı
55 kez görüntülendi