Instagram Takipçi Çıkartma

Instagram Takipçi Çıkartma

Paylaşımlarınızı çok sayıda takipciye ulaştırma arzusu taşıyarak eklediğiniz çok sayıdaki takipci bir süre sonra size sıkıcı gelebilir.Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken takipcilerinizden ilgilerinizi çekmeyenleri  listenizden çıkartmak olur. Sayfanızı meşgul eden ve size hitap etmeyen gönderilerden kurtulmak için bu takipcileri teker teker yada toplu olarak silebilirsiniz. Sizi takip etmeyen ama sizin takip ettiğiniz takipcileri silme işlemi için oluşturulan yazılımı kullanmak takipci çıkartma konusunda size büyük kolaylık sağlar.

SİZİ TAKİP ETMEYENLERDEN KURTULUN

Sosyal iletişim ağlarından biri olan instagramda görsel paylaşımlarınızı geniş kitlelere ulaştırmak ve yeni insanlarla tanışıp bilgi edinmek adına takipci sayısını artırmaya ilişkin çok sayıda alternatif bulunuyor. Takipci satın almanız ve hile ile takipci elde etmenizin ardından, çoğalan takipciniz bir süre sonra size sıkıntı yaratabiliyor. Sizi takip edenleri sizinde takip etmek durumunda kalacağınızı düşünürsek çok sayıda görselle karşılaşmak çoğu zaman rahatsız edici olabiliyor.

Bu durumdan kurtulmak için takipci cıkartma yoluna gitmeniz ise en doğal hakkınız.Takipci çıkartmak için yapacağınız ilk işlem sizi takip etmeyen isimleri belirleyip onlardan kurtulmanız olacaktır. Oluşturulan bir yazılım programı, sizi takip etmeyen ama sizin takibinizde olan isimleri belirleyip bu isimlerin silinmesine yardımcı oluyor.Arama motorunda bulabileceğiniz bu yazılım programlarıyla dakikalar içinde takipci çıkarımı yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise aynı gün içinde 300 den fazla çıkarım yapmamanız yoksa sistem instagram hesabınızı bloke edebiliyor.

16 Mart 2017
Instagram Takipçi Çıkartma için yorumlar kapalı
53 kez görüntülendi