İnstagram Takipçi Arttırma Yolları Nelerdir?

İnstagram Takipçi Arttırma Yolları Nelerdir?

İnstagram takipçi arttırma yolları oldukça fazladır. Son birkaç yılda abone sayısını katlayarak arttıran insagram neredeyse herkesin cebinde yer almakta. Bu durumda insanların paylaşım sayılarının her gün artması demektir. Fakat her paylaşım yapanın takipçi sayısında aynı oranda artmıyor.

Diğer paylaşımları inceleyin: Eğer farklı paylaşımları incelerseniz sizin de görüş açınız genişleyecek ve insanların neleri beğendiğini ve ne tür paylaşım yapan aboneleri takip etmekten keyif aldığını görebileceksiniz. Sizde benzer bir görüntü çizerek takipçi sayısı fazla olan abonelerin çizdiği yoldan ilerleyerek kendinize özgün bir görüntü oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki diğer abonelerin profillerinden sadece fikir edinmelisiniz, birebir yapılan taklit bir hesap sizin de aynı sonucu alabilmenizi sağlamayacaktır.

Fotoğraflarla Oynayın: Paylaşımlarınızı farklılaştırmak için çok fazla yöntem mevcut. Eğer paylaştığınız bir fotoğrafı filtreleyerek ilginç ve merak uyandıracak bir hale getirmeyi başarırsanız hesabınızın takipçi sayısı için fazlasıyla etkili olacaktır. Böylece çok basit bir paylaşımı ilginç bir hale getirecek ve durağan bir paylaşım olmaktan kurtaracaksınız.

   Twitter ve Facebook ile Bağlantı Kurun

Diğer Sosyal medya hesaplarınız ile instagram hesabınız arasında bir köprü oluşturursanız takipçileriniz bir bütün olarak katlanacaktır. Oradaki insanlar mutlaka instagram hesabınıza abone olmak isteyecektir.

Yorum yapın ve Beğenin: Diğer kullanıcıların hesapların da ne kadar fazla görünürseniz o kadar fazla dikkat çekersiniz. Böylece küçük çaplı reklam yapmış olursunuz. Mutlaka beğenin ve yorum yapın.

Doğru paylaşımlar: Paylaşımlarınızın zamanını doğru tercih edin. Paylaşım yaptıkça sizin için doğru paylaşım zamanını tespit edebileceksiniz. Anlık yaptıklarınızı paylaşın. Eğer o an da neler yaptığınız paylaşırsanız bu insanların ilgisini fazlasıyla çekecektir. Kişisel fotoğraf paylaşımını her zaman sınırlı tutun. Kişisel fotoğraf paylaşmak abartılmadığı sürece iyidir.

28 Şubat 2017
İnstagram Takipçi Arttırma Yolları Nelerdir? için yorumlar kapalı
100 kez görüntülendi