İnstagram Takipçi Arttırma Programı

İnstagram Takipçi Arttırma Programı

İnstagram takipçi arttırma programları son günlerde çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle fenomenlik yolunda ilerleyen, popüler olmak isteyen instagram kullanıcıları takipçi arttırma, beğeni arttırma, izlenme arttırma gibi hilelere başvurmaktadır. Peki, bu siteler ne kadar güvenilir? İnstagram takipçi arttırma işlemi için uygulanması gereken adımlar neler? Hep birlikte bu soruların cevaplarını arayalım.

instagram-takipciler

1000K Likes uygulaması ile takipçi arttırma

Takipçi sayısını arttırmak isteyen instagram kullanıcılardansanız ‘1000K Likes’ uygulamasını indirerek güvenilir bir şekilde yeni takipçilere sahip olabilirsiniz. Uygulamanın gidişatından bahsedecek olursak ilk olarak kendi instagram hesabınızla sisteme giriş yapmalısınız. Ardından puan kazanma, takipçi kazanma, izlenme kazanma, beğeni kazanma ve mağaza seçenekleriyle karşı karşıya kalacaksınız. Sistem kazandığınız ya da satın aldığınız puanlar üzerinden ilerliyor. Puan kazanmak için yapmanız gerekenler; puan kazanma seçeneğine tıklayarak diğer kullanıcıların yüklediği fotoğrafları beğenerek ya da kişileri takip ederek kazanabilirsiniz. Her beğeni için 1 puan,

instagram-takipci-arttirma-hilesi

Her takip için 4 puan kazanırsınız. Ayrıca uygulama kullanıcılarına bir kolaylık daha sağlıyor. Her gün giriş yaptığınız takdirde ardışık bir şekilde artan puan sistemine sahip. Ayrıca mağaza kısmından para ile puan satı almak da mümkün. Takipçi arttırma seçeneğine tıkladığınızda, 400 puan karşılığı 50; 800 puan karşılığı 100; 4000 puan karşılığı 500; 8000 puan karşılığı 1000; 18000 puan karşılığı 3000; 25000 puan karşılığı 5000; 40000 puan karşılığı 8000 takipçi elde etme opsiyonlarını sunuyor.

22 Kasım 2016
İnstagram Takipçi Arttırma Programı için yorumlar kapalı
718 kez görüntülendi