İnstagram Şifre Kırma

İnstagram Şifre Kırma

İnstagram, twitter, facabook ve diğer sosyal paylaşım ağlarına göre bütün kullanıcıların her şeyi ortaya koyabildiği bir sosyal paylaşım sitesidir. İnstagram da diğer sosyal paylaşım sitelerine göre daha kısıtlıdır, örneğin mesaj ve yorum gibi özellikler kısıtlıdır bu yüzden diğerlerine oranla çok yaygın bir sosyal paylaşım sitesi olduğu söylenmez.

Asıl olarak instagram şifre kırma olarak kullanılabilecek tam bir program olmadığını söyleyebiliriz. İnstagramda yalnızca deneme yanılma metodları ile şifre kırma şansına sahip olabilirsiniz. Bunların dışında ayrıca instagram çalmak için basit görüntüsü ile instagramın kopya bir sitesini hazırlayarak instagram şifre kırma şansına sahip olabilirsiniz. Tabi bu çok zahmetli bir işlemdir. Bu durumda önemli olan etmen sitenin sahte veya kopya olduğunu karşınızdakine kesinlikle hissettirmemeniz olacaktır. Ayrıca deneme yanılma yöntemi ile de çok fazla zaman kaybı ve uğraş verebilirsiniz.

İnstagram Güvenlik Önlemleri

Sizler de instagram hesabınızı çalmaya yönelik olan kişilere karşı hesabınızı nasıl koruyacağınızı biliyormusunuz? İnstagram da güvenlik twitter ve facebookta olduğu gibi son derece üst düzeyde değildir. Eğer instagram şifreniz çalınırsa bunu geri alma şansınız çok daha azdır. İnstagram da güvenlik için tek yapmanız gereken önlem çok dikkatli olmanızdır. İnstagram diyerek her siteye giriş yapmayınız. Eğer çeşitli sitelere instagram diyerek giriş yaparsanız hesabınız çalınabilir. İnstagram a giriş yaparken sadece instagramın kendi resmi sitesinden giriş yapmaya dikkat ediniz. Eğer bu gibi durumları yapmassanız şifrenizin çalınma durumu ile karşı karşıya gelebilirsiniz ve şifrenizi çalan kişiler sizin için özel bilgileri başkaları ile paylaşabilirler.

27 Şubat 2017
İnstagram Şifre Kırma için yorumlar kapalı
104 kez görüntülendi