İnstagram Reklam Sorunları Nasıl Giderilir

İnstagram Reklam Sorunları Nasıl Giderilir

Sizin reklamınız sponsorlu etiketi şeklinde, site dışından bağlantı ile ya da dönen format işareti olmadan gösterilebilmektedir. İnstagram reklam sorunlarınız varsa çözümü var. Nasıl mı?

İnsanların sizin reklamlarınızı görebilmesi için sponsorlu etiketli olması gereklidir. Gönderilen kişilerin, sayfasına reklam olarak görmeleri sağlanmalıdır.

Fakat bası zamanlarda gönderiniz reklam olarak değil organik görünmesi durumu ile karşılaşmanız da mümkün olabilmektedir.

Siz bir reklam verdiğinizde, diğer bir kişi reklamınızı beğenir ve yorum yapabilir. Siz de bildirim alabilirsiniz. Bu bildirim organik olarak gönderi şeklinde görünebilir.

Başka bir kişi bu yorumdan etkilenir ve bu kişide bildirim alacaktır. Fakat bu durumda yine o kişiye organik şekilde gönderi olarak görünür.

Başka birisi sizin reklamınızı sabit bir bağlantı ile paylaşır ise, sizin içeriğiniz bu sabit bağlantıya tıklama yapan herkese organik şekilde bağlantı olarak görünür.

Dönen formatta olan bir reklamınıza yapılan yorumdan etkilenmiş ise, bu kişi oradaki gönderinizden sadece etiketlenmiş olduğu görseli görebilir.

Eğer integram sayfasında reklam yayınlıyor iseniz, fakat Business Manegerınıza ya da sayfa ayarlarından bir İnstegram hesabı ekledi iseniz, yorumları yanıtlayamayacaksınız. Eğer bu şekilde yorumları yanıtlayamıyor iseniz, instegram hesabına giriş yaptınız mı emin olmalısınız.

Eğer yorumlara yanıt vermek istiyor iseniz, Business Manegerınıza ya da sayfanız üzerinden instegram hesabınızı eklemelisiniz.

Bunlara dikkat eder iseniz, İnstagram reklam sorunlarınızı çözeceksiniz.

12 Aralık 2016
İnstagram Reklam Sorunları Nasıl Giderilir için yorumlar kapalı
308 kez görüntülendi