instagram Profilinize Bakanlar Görülebilir Mi?

instagram Profilinize Bakanlar Görülebilir Mi?

instagram Profilinize Bakanlar Görülebilir Mi?

instagram profile bakanlar görülebilir mi? Hemen hemen her kullanıcının merak ettiği bu uygulama gerçekleri yansıtıyor mu? Biliyorsunuz ki Facebook içerisinde de böyle bir uygulama vardı ve kullanıcılar profillerine bakanların sıralandığı listenin gerçeği yansıttığını zannediyorlardı. Ancak gerçek anlaşıldı ki Facebook uygulamasında yer alan bu özellik tam anlamıyla bir hayal kırıklığıydı. Instagram kullanıcıları da benzer şekilde paylaşımlarına ve fotoğraflarına kimlerin baktığını merak etmekteler. Instagram hesabı olan hemen hemen her kullanıcı bu konuda kendilerini rahat hissetmek istemişlerdir.

instagram-profilime-kim-bakti

Instagram profile bakanlar görülebilir mi sorusunun yaygınlaşması ve bir çığ gibi büyümesi üzerine elbette buna karşılık yanıtlar gecikmedi. Profiline ve fotoğraflarına kimlerin baktığını merak eden instagram kullanıcıları sahte bir uygulamanın esiri olarak buna çözüm aramışlardır. Kısa sürede hayli fazla ilgi gören bu uygulama ne yazık ki gerçeği ve doğruluğu olmayan bir uygulama olarak kalmıştır. Instagram hesabı kullanıcıları rahatlıkla güncelleyebildikleri bu uygulama ile şifresiz ve kolayca instagrama ait veri tabınana bu güncellemeleri yüklebilirler. Ancak bu uygulama ne yazık ki profillerine veya resimlerine bakanları değil hesapların kopyalanması ve ele geçirilmesinden başka bir işe yaramadığı kısa sürede anlaşıldı. Uygulama başta güzel çalışıyor havası veriyor. Çünkü profilinize son bakanlar sizin takip için sizlerin eklediği son kişiler oluyor. Bu da sizin uygulamaya inancınızı pekiştiriyor. Ancak liste güncellendikçe görüyorsunuz ki profilinize son bakanların gösterildiği bir uygulama değil sizin hesabınızı takip etmeye başlayan son kişilerin gösterildiği bir uygulama olduğu ortaya çıkıyor.

instagram-1

Instagram profile bakanlar görülebilir mi sorusu sizleri meraklandırınca indirdiğiniz bu hatalı ve yanlış uygulamadan biran önce kurtulmak istemeniz de gayet normal. Bunun için instagram hesabı içerisinden yer alan profil sekmesine girmelisiniz. Burada yer alan profil düzenleme erişimi ile birlikte uygulamaları yönet kısmına ulaşacaksınız. Ardından burada yer alan profilime kim bakmış uygulamasına verdiğiniz izni kaldırarak artık bu zararlı ve bir işe yaramayan uygulamadan kurtulursunuz. Instagram kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun merak ettiği ancak henüz tam olarak çözüme kavuşturulamayan bu profilime kimler bakmış uygulaması için fazla da heyecanlanmamak gerekir. Kaldı ki artık kullanıcılar eskisi gibi bu konuda çok da meraklı değiller.

08 Ekim 2016
instagram Profilinize Bakanlar Görülebilir Mi? için yorumlar kapalı
546 kez görüntülendi