instagram Nasıl İndirilir?

instagram Nasıl İndirilir?

instagram Nasıl İndirilir?

Instagram son yıllarda artan sosyal ağların arasında bireyler tarafından en fazla tercih edilenler arasındadır. Günümüzde neredeyse tüm bireylerin sosyal ağları aktif olarak kullandığı bir dönem içerisinde bulunduğumuzdan instragram oldukça popüler bir sosyal ağ durumundadır. Öyle ki neredeyse bireylerin ve özellikle gençlerin çoğu sosyal ağlara gün içinde gereğinden fazla vakit ayırmaktadır. Durum böyle olunca bir instagram hesabı açmamak imkansız hale gelmiş durumdadır.

instagram
Instagram hesabı nasıl açılır diye sorulacak olursa eğer yapılması gerekenler oldukça basittir. Eğer bir akıllı telefon kullanıcısı iseniz, markası ya da modeli farketmez bu uygulamayı kolayca indirebilirsiniz demektir. Hesap açmadan önce yapmanız gerekenler instagram uygulaması indirmektedir.
instagram nasıl indirilir aşamasında ise kullanıcıları basit birkaç adım beklemektedir. Akıllı telefonunuz eğer Android işletim sistemine sahip bir telefon ise Google Play isimli uygulama marketinize girdikten sonra sosyal ağın adını yazmak ve indirmek mümkündür. Uygulama telefonunuza indiği andan itibaren sisteme kaydol yazısı ile karşılacaksınız. Bu durumda yapmanız gereken genel de iki seçenek bulunmaktadır. İster kullandığınız diğer bir sosyal ağ olan Facebook ile eğer bu ağı kullanmıyorsanız da yeni kayıt oluşturarak instagrama kayıt olabilirsiniz.instagram-nasil-indrlir

Yeni kayıt oluşturma aşamasında yapmanız gerekenler ise e-posta adresiniz varsa o adresiniz ve kişisel bilgileriniz ile kayıt oluşturabilirsiniz. Eğer e-posta adresiniz yoksa yeni bir e-posta adresi almanız acil gibi gözükmektedir. Çünkü herhangi bir gmail hesabınız olmadan yalnızca Instagrama değil diğer pek çok sosyal ağa da kayıt yaptırmanız mümkün olmamaktadır. Eğer uygulamayı İos işletim sistemine sahip bir telefona indirecekseniz eğer, İos işletim sistemi kullanıcıların uygulama indirmek amacıyla kullandıkları market App Store’u tercih etmeniz gerekmektedir. Yine aynı şekilde App Store’da uygulama adını yazarak ve yukarı da belirtilen diğer adımları takip ederek İnstagramı telefonunuza kolayca indirebilirsiniz demektir.
Tüm bu adımları tamamladıktan sonra e-posta adresine gelen doğrulama kodunuz ile birlikte instagramı kullanmaya başlayabilirsiniz demektir. Artık yeni açtığınız sosyal ağınızda Stories sayesinde anlık fotoğraflar ya da normal olarak anılarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz.

15 Ekim 2016
instagram Nasıl İndirilir? için yorumlar kapalı
325 kez görüntülendi