İnstagram Mp3 İndirme Nasıl Yapılır?

İnstagram Mp3 İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram mp3 indirme beğendiğiniz video ve mp3 leri kendi arşivinizde tutmak için işinize yarayacak bir sistem. Tüm dünyada popüler olan fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagramdan istediğiniz video ve mp3’ü kendi kolleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Hepimiz artık instagramda fotoğraf harici paylaşımlarda bulunmaya başladık. Fotoğrafları artık almak çok kolay. İstersek kaydedebiliyoruz. İstersek ekran görüntüsü alabiliyoruz. Peki video ve mp3 için durum nasıl oluyor inceleyelim.

PC, Android ve iOS için birkaç yöntem bulunuyor.

Bu yöntemler fotoğrafları kaydetmek kadar kolay olmasa da bunu yapmanın da çeşitli yolları var.

Torchbrowser

Instadown

bu iki site verilebilecek örnekler arasında. Bu sitelere girip linkleri panele yapıştırmanız yeterli oluyor. Öncelikle siteyi açıyorsunuz. İndirmek istediğiniz videonun linkini bu site içerisinde ilgili kısma yapıştırıyorsunuz ve indirme işlemini başlatmış oluyorsunuz. Bu tür siteleri sadece instagram mp3 indirme için değil istediğiniz tüm video linklerini girerek indirebiliyor yada mp3 formatına çevirebiliyorsunuz.

Android kullanıcısı iseniz indirmek istediğiniz videolar için, Google Play Store’da bulunan  InstaSave programının Pro versiyonunu indirirseniz istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Pro olmayan versiyonunda sadece fotoğraflarla ilgili işlemler yapabiliyorken, İndireceğiniz  Pro versiyonda video indirme, reklamsız gösterim gibi özellikler bulunmakta ve dosyalarınızı sıkıştırarak, Bluetooth, e-mail veya Dropbox gibi sistemler aracılığı ile cihazınızın dışında da saklama imkanınız oluyor.

iOS kullanıcıları ise, AppStore’da da bu amaç için iBolt Downloader & Manager’ı indirip aynı işlevi kullanabilirler. Ücretsiz bir uygulamadır ve sadece Instagram için değil, Youtube gibi platformlardan da videoları indirmenize olanak tanır.

Hepimiz sevdiğimiz video ve mp3’leri bir arşivde tutmak isteriz instagram mp3 indirme bu programlar sayesinde artık çok kolay.

 

 

10 Mart 2017
İnstagram Mp3 İndirme Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
67 kez görüntülendi