Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak

Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak

instagram mesajları pc den de okunabiliyor. EN çok kullanılan fotoğraf paylaşma uygulaması İnstagram her geçen gün daha da büyümekte. Her geçen saniye milyonlarca paylaşım yapılmakta. Yeni beğeniler ve yeni etiketler an be an artıyor. Mesajlaşmalar hiç durmadan devam diyor. İnstagram için büyük bir eksiklik mesajlara masa üstünden erişilemiyor olması diyebiliriz. Uygulamanın bu eksilkiğini tamamlayan bir program bulunuyor. BlueStack programı Instagramın eksikliğini kapatıyor.

Instagram uygulaması için gelen güncellemeler bitmiyor. Windows 10 kullanıcılarının beklediği yeniliklerden olan Instagram’ı bilgisayardan kullanabilme özelliği nihayet açıklandı. Bilgisayarınızdan Instagram uygulamasını kullanmak için sizlerde Windows 10’a özel olan Mağaza seçeneğinde Instagram uygulamasını aratıp bilgisayarınıza bu uygulamayı indirebilir ve instagram mesajlar pc den  sevdiğiniz uygulamayı artık bilgisayarınızdan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Mesajları Bilgisayardan Nasıl Okunur ?

  1. Windows 10 kullanıcıları için olan Mağazayı açınız.
  2. Karşınızda popüler uygulamalar bölümünde Instagram uygulaması olacaktır, ya da arama kısmını kullanarak uygulamayı aratın.
  3. Instagram uygulamasını bulduğunuzda Al seçeneğine tıklayıp bir süre bekleyin. 1-2 dakika sonra Instagram uygulaması bilgisayarınıza kurulacak.
  4. Aynı telefonda olduğu gibi artık bilgisayarınızdan Instagram uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer Windows 10 kullanıcısı değilseniz Instagram uygulamasını bilgisayarınızda kullanmak için ilk önce Bluestacks programını bilgisayarınıza kurmanız gerekir. Instagram hesabınıza Bluestacks programı üzerinden giriş yaptığınızda kolaylıkla sanki telefondan Instagram kullanıyormuş gibi bilgisayarınızdan hesabınızı yönetebilirsiniz. Bluestacks.com adresine girip buradan programı indirin ve bilgisayarınıza kurunuz. Kurulumdan sonra gmail hesabınız ile giriş yapın. Gmail hesabınızı bağlayıp sonra Google Play’’den İnstagram uygulamasını indirin. İndirdiğiniz Instagram uygulamasına kendi bilgileriniz olan kullanıcı adı, telefon numaranız ile giriş yapın. Artık  mesajlar kısmından kolaylıkla instagram mesajlar pc den kullanabilir ve mesaj gönderebilirsiniz.

24 Şubat 2017
Instagram Mesajları Bilgisayardan Okumak için yorumlar kapalı
127 kez görüntülendi