Instagram Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram Kapatma

Instagram’ın büyülü dünyasından sıkıldıysanız ve biraz kaçmak ya da tamamen uzaklaşmak istiyorsanız bu yazı tam size göre! Instagram , çoğu sosyal paylaşım sitelerinden çok daha fazla popüler olan bir uygulama olma özelliğini taşımaktadır.Birçok özelliği onu diğer uygulamalardan ayırmaktadır.Fotoğraf dünyasının ilgi çekici atmosferini bize oldukça farklı açılardan göstermektedir.Bu dünya size biraz rahatsız edici bir hal aldığında elbette ondan kurtulma imkanını da size veriyor.Rahatsız mı ediliyorsunuz? Veyahut Sıkıldınız mı? Instagram hesabınızı bu gibi vb nedenlerden dolayı kapatmak isteyebilirsiniz.Bu konuda önünüze iki opsiyon çıkacaktır.Bunlardan biri ya hesabınızı tamamen silebilirsiniz ya da kısa süreliğine dondurabilirsiniz.Hesabınızı geçici bir süreliğine kapattığınızda istediğiniz zaman tekrar hesabınızı açma olanağına sahipsiniz.Hesabınızı tamamen sildiğinizde bütün bilgileriniz ve paylaştığınız gönderilerin hepsini kaybedersiniz.Biraz dikkatli düşünmekte fayda var! Eğer hesabınızı kapatıp tekrar açmamak niyetindeyseniz aşağıdaki adımları takip ediniz.

Instagram hesabı nasıl kapatılır

Instagram hesabınızı tamamen kaybetmeye hazır mısınız? Eğer  instagram hesabının vakit kaybı olduğunu düşünüyorsanız ve bu durumdan şikâyetçiyseniz bu seçenek tam size göre.Instagramdan kurtulmak için hesabınızı kapatmak kökten bir çözüm yöntemi olacaktır sizin için.

1)Öncelikle hesabınıza bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinden tarayıcı yardımıyla giriş yapın.Mobil uygulama üzerinden hesap silme işlemi şuan için mümkün değil.Daha sonrasında profilinize gidin.

2)Hesabını neden siliyorsun? Kısmının hemen yan tarafında hesabınızı neden kapatmak istediğinizle ilgili karşınıza birkaç neden çıkacaktır. Size uygun olanı seçiniz. Daha sonrasında hemen yan tarafta bulunan Devam etmek için lütfen şifreni tekrar gir yazan kutucuğa  şifrenizi giriniz.

3)En son kısımda yer alan Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklayınız.

Bu işlemle hesabınızın, fotoğraflarınızın, videolarınızın, beğenilerinizin ve hesabınızda ekli bütün kişilerin tamamen silineceğini ve bir daha ulaşamayacağınızı lütfen göz önünde bulundurun.

04 Mart 2017
Instagram Kapatma Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
84 kez görüntülendi