İnstagram İzlenme Hilesi

İnstagram İzlenme Hilesi

instagram izlenme hilesi ile yüklediğiniz videoların izlenme sayısını istediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Bu sayının artması insanların gözünde daha fazla kişiye hitap ettiğinizi gösterecek ve sosyal medya fenomenliği yolunda adım atmış olacaksınız. Üstelik bu işlemi yapmak telefonunuza indireceğiniz güvenilir bir program sayesinde oldukça kolay.

instagram-izlenme-hilesi

1000K Likes uygulaması ile izlenme hilesi

‘1000K Likes’ adlı uygulamayı indirerek kendi instagram hesabınızla siteme giriş yapın. Karşınıza gayet kullanışlı bir ana sayfa çıkacak. Ardından en altta yer alan sırasıyla; altın kazan, takipçi kazan, izlenme sayısı kazan, beğeni kazan ve mağaza seçeneklerini göreceksiniz. Sistem tamamen satın aldığınız ya da ücretsiz kazandığınız altınlarla işliyor. Altın bakiyeniz sağ üst köşede gösteriliyor. Altın satın almak için mağaza seçeneğine tıklayarak TL bazındaki opsiyonlardan birini tercih ederek kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

instagram-hileleri

Fakat bu işlem için para harcamadan ücretsiz olarak altın elde etmek istiyorsanız altın kazanma seçeneğine tıklayarak; her beğendiğini için 1 altın, her takip ettiğiniz hesap için 4 altın kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya düzenli olarak her gün girerseniz ilk gün 2o ile başlayarak 1 haftanın sonun günde 80 altın kazanabilirsiniz. Üstelik 1 haftanın ardından gireceğiniz her gün 80 altın kazanabilirsiniz. Son adım olarak izlenme sayısı kazan seçeneğin tıklayarak; biriktirdiğiniz altınlarla size uygun olan izlenme sayısını seçerek videonuzun izlenme sayısını kolaylıkla arttırabilirsiniz.

21 Kasım 2016
İnstagram İzlenme Hilesi için yorumlar kapalı
11.307 kez görüntülendi