instagram İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları

instagram İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları

  instagram İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları

instagram, Twitter gibi sosyal medya platformları hayatımızın bir parçası olalı çok oldu. Hatta onlar da kendi ihtiyaçlarını doğurmaya başladılar. Bunlardan biri de özellikle İnstagram gibi fotoğraf temelli uygulamalarda kendini gösterdi. Fotoğraf düzenleme, efekt ekleme vs gibi pek çok işi yapabilen fotoğraf düzenleme programları. Aşağıda bu amaca uygun pek çok program bulabilirsiniz.

Retrica

Akla gelen ilk uygulamalardan olan Retrica, belki de İnstagram hesabı olan herkesin telefonuna bir kere girmiştir. Sonradan gelişen programlar Retrica’yı geride bıraksa da pek çok efekte sahip olması ve bu efektlerle fotoğraf çekebilme özelliği dikkat çekici. Ayrıca uygulamayı kullandıkça farklı filtrelerin kilidini açabilirsiniz. Favori efektinizi belirleyip her seferinde bunca efekt arasında arama zahmetinde de kurtulabilirsiniz. Zaten siz yapmasanız bile uygulama sizin yerinize yapıyor.

instagramretrica-fotograf-duzenleyicisi

Flipagram

   Son dönemin popüler olan uygulamalarından olan Flipagram en iyi İnstagram fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri. Çünkü size birden fazla fotoğrafınızı birleştirerek bir slayt yapma imkanı tanıyor. Ayrıca bu slayta müzik ekleyebilir, fotoğraflarınızın üstüne yazı da yazabilirsiniz.

instagram-fotograf-efekt

PicFrame    

Yalnızca farklı efektlere sahip uygulamalar İnstagram için eskiyeli çok oldu. Artık çok daha farklı özellikler aranıyor. PicFrame de bu özelliklerden birini sunuyor. Birden çok fotoğrafınızı bir araya getirme. Aslında çoğu fotoğraf düzenleme uygulamasının kolaj özelliği olsa da PicFrame yalnızca buna odaklandığı için daha gelişmiş elbette. Dönem dönem ücretsiz olan bu uygulamayı takibe almak isteyebilirsiniz.

PicsArt

   Son dönemlerin en popüler uygulamalarından olan PicsArt aslında pek çok kişinin aradığını veriyor. Hepsi bir arada bir fotoğraf düzenleyici. Fotoğraflarınıza efekt ekleyebilir, kolaj yapabilir ya da kendiniz üstlerinle çizimle ekleme yapabilirsiniz. Amatör profesyonel her kullanıma uygun olan bu uygulamayı ücretsiz edinebilirsiniz ama bazı özellikleri sonradan satın almanız gerekebilir.

Tiny Planet

İlgi çekebilmek için farklı efektler eklenmiş fotoğrafların yeterli olmadığını söylemiştik. Artık çok daha farklı ve eğlenceli uygulamalara talep var ve Tiny Planet da bu talebi karşılıyor. Fotoğraflarınızı 360 derece etkisiyle oldukça farklı şekillere sokuyor. Eğlenerek kullanabileceğiniz güzel bir uygulama.

01 Kasım 2016
instagram İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları için yorumlar kapalı
462 kez görüntülendi