Instagram Hesap Çalma Programları

Instagram Hesap Çalma Programları

İnstagram hesabının çalınması bir bilişim suçudur ve hapis cezası vardır. Ne yazık ki günümüzde bilişim suçlarının başında gelen İnstagram hesabı çalmanın önüne geçmek hackerlerın uyguladığı programlarla oldukça zordur. Hesabınızın çalınması ile birlikte başlayan dolandırıcılık siz farketmeden bir çok yakınınızın canını çoktan yakmış oluyor. Peki hackerlar nasıl şifrenizi kırıyor. Akıllı telefonların yarattığı boşlıukları değerlendiren hackerlar, şifrenizi çözüp tüm hesabının ele geçiyor. Bu uygulamalar ile hareket eden hackerin hesabınızı çalmasını zor olan şifreniz bile engelleyemiyor.” İnstagram Hack Code indir” dosyasını internetten bilgisayarına yükleyen ve bu code yardımı ile bir kaç işlemle çalmak istediği hesap üzerinde oynamalar yapan heckerlar başarıya ulaşıyor.

İNSTAGRAM HESAPLARINIZA DİKKAT EDİN

Son zamanlarda sosyal medya kullanıcılarının çok sık başını ağrıtan ve artık bilişim suçu olarak kabul edilen,İnstagram hesabının çalınması şimdilerde dolandırıcıların en çok tercih ettiği yöntem haline geldi. Kimi zaman masum bir merak nedeniyle başkasının şifresini kırmak günümüzde hesabı çalınan kişi kılığına bürünülerek dolandırıcılık yapma şeklini aldı. Peki instagram hesapları nasıl çalınıyor.? İnstagram hesabını çalmak isteyen kötü niyetli kişilerin öncelikli kullandıkları uygulama ”İnstagram hack code indir” uygulamasını yüklemekle başlıyor.Bu programı indiren ve uygulamayı çalınması planlanan hesap üzerinde deneyen heckerlar denemeleri sonucunda başarıya ulaşıyor.

HACKERLARDAN KORUNMAK SİSTEMDEKİ BOŞLUK NEDENİ İLE ZOR

İnstagram hack code indir” uygulamasının dışında hackerlar  bir çok yöntem deniyor. Bu yöntemlerin ilki kişinin doğum tarihi, sevdiklerinin isimleri ve 123456789 sayı kombinasyonları denenerek yapılıyor. Size ait olmayan bir bilgisyarda işlem yapıyorsanız ve ve bu bilgisayardan hesabınıza giriyorsanız  ve bu bilgisayarın klavyesinde  Keylogger ve Trojan uygulamaları varsa tüm kişisel bilgilerini masa üzerine bıraktınız anlamına geliyor. İnternette sörf yaparken ve özellikle takipci satın alma hesabınıza bakanları görebilmenizi sağlayan pencereleri onaylamanız ve şifrenizi girmeniz o an hesabınızın çalınmasına da neden olabiliyor.

 

 

13 Mart 2017
Instagram Hesap Çalma Programları için yorumlar kapalı
73 kez görüntülendi