İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum Kesin Çözüm

İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum Kesin Çözüm

Instagram hesabı açmak konusunda dondurduktan sonra bazı sıkıntılar yaşanabiliyor. Bazen kullanıcılar hesaplarını donduruyorlar ama hesabı tekrar açarken sorun olabilmekte. Eğer dondurduğunuz instagram hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini biliyorsanız hiç endişelenmeyin hesabınızı mutlaka geri alabileceksiniz.

Geçici bir süre ile dondurduğunuz instagram hesabının tekrar açılabilmesi için, instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru olarak hatırlıyor olmanız gerekiyor. Bilmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de hesabınızı kapattıktan sonra en erken 1-2 gün sonra açmanız mümkün olabilir. Eğer hemen tekrar açmak isterseniz, “Kullanıcı adı veya şifre yanlış” hatası olarak vermektedir.

İnstagram Hesabınızı Kaç Gün Sonra Geri Alabilirsiniz ?

Hesabını dondurduktan sonra hesabı tekrar geri almak için süre sınırlaması bulunmuyor. İnstagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi bildiğiniz sürece hesabınızı yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Hesabı dondurduğunuzda eğer şifrenizi unutursanız yeni bir şifre talebinde bulunamaz ve hesabınızı açamazsınız.

Eğer İnstagram şifreniz doğru ve giriş yapamıyorsanız, instagram hesabı açmak konusunda yönetim ile irtibata geçmek gerekiyor.

İnstagram Help bölümünü takip ederek iletişim kurmanız mümkün ama öncelikle başka bir telefondan açmayı denemenizi öneririm. Eğer hala hesabınız açılmaz ise telefonunuzdan uygulamayı kaldırın ve tekrar kurun. Bu şekilde çok fazla uğraşmadan hesabınıza geri alma şansınız bulunuyor.

Linke tıkladığınızda açılan formu kendi bilgilerinize göre doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra size mail adresinizden bir kod geliyor. Bu kodu yönerge ile birlikte yüzünüz ve isminiz ile çekilmiş bir fotoğraf atıyorsunuz. Ardından onay işlemi birkaç iş günü içerisinde gerçekleşiyor. Bu formu doldurduktan sonra hesabınıza çok yüksek ihtimalle kavuşabileceksiniz. En son seçenek ise yeni bir İnstagram hesabı açmak da olabilmekte.

 

13 Mart 2017
İnstagram Hesabımı Dondurdum Açamıyorum Kesin Çözüm için yorumlar kapalı
70 kez görüntülendi