İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

İnstagram hesap silme sanıldığı kadar karışık bir konu değil. Günümüzde hemen hemen herkesin bir instagram hesabı var ve bazı durumlarda bu hesabı silmek gerekebiliyor. Sebebiniz ne olursa olsun instagram hesabınızı kapatma imkanınız var. Bu kadar popüler bir uygulama haline gelen instagram, birçok ünlü kişinin de yoğun bir şekilde kullandığı bir sosyal medya aracı haline geldi. Yeni gelen güncellemeler ile hikaye ve canlı yayın yapılabilen instagram kullanıcılarına geniş bir kullanım ayrıcalığı sunuyor.  Bu da instagramı en popüler programlardan biri haline getiriyor. İnstagram hesabınızı birkaç basit işlem ile kalıcı olarak silebilirsiniz. Hesap silmek için bir bilgisayardan instagram.com adresine giriş yapmak gerekiyor. Buradan sisteme giriş yapıyoruz. Sisteme giriş yaptıktan sonra internetten kolaylıkla bulabileceğiniz instagram silme linkine tıklayarak silme işlemlerini adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram hesabı nasıl silinir?

İnstagram hesap silme işlemleri yukarıda anlatıldığı gibi bir link yardımıyla yapılıyor. İnstagram kullanıcılarını fazla yormamak adına bir tek link aracılığı hesabınız kolayca silmenizi sağlıyor. Eğer açtığınız hesabı herhangi bir sebepten dolayı kalıcı olarak ortadan kaldırmak istiyorsanız bir link ile hesabınızı kalıcı olarak silebilirseniz. Yarım milyar kullanıcın olduğu instagram uygulaması, bu tip adımları kolaylaştırarak bilgi kirliliğinin ve uzun prosedürlerin de önüne geçmiş oluyor.  Daha çok kullanıcıya ulaşmak isteyen instagram kurucu ve yöneticileri ise her güncellemeyle daha çok özellik sağlayarak kullanım alanlarını genişletmeye çabalıyor.

İnstagram yaptığı güncellemeler ve geliştirmeler ile önümüzdeki yıllarda instagram hesap silme ile değil daha çok kullanıcı kazanımıyla uğraşacak gibi görünüyor. Fotoğraf odaklı uygulama her gün milyonlarca fotoğrafın siteye yüklendiği bir site haline geldi. Fotoğrafın yanında videoların yayınlanabildiği instagram canlı yayın ve 24 saat süreli anlık paylaşımlarla daha birçok kullanıcıya ulaşacak gibi görünüyor.

28 Şubat 2017
İnstagram Hesabı Nasıl Silinir? için yorumlar kapalı
98 kez görüntülendi