İnstagram Hesabı Açmak İsteyenler İçin : Hesap Nasıl Açılır?

İnstagram Hesabı Açmak İsteyenler İçin : Hesap Nasıl Açılır?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların en çok kullandığı alanların başında gelen sosyal medya sitelerinde ilk sıraları facebook ve twitterdan sonra instagram almaktadır. Bizde birbirinden farklı fotoğraf efektleri ve video paylaşım özelliği ile herkesin çok sevdiği ve popüler olarak kullandığı instagramda nasıl hesap açılır bilmeyenler için bu yazımızı hazırlayarak yardımcı olmak istedik. Şimdi yapmanız gerekenlere geçelim:

İnstagramda Hesap Nasıl Açılır?

Öncelikle akıllı telefonunuza instagram uygulamasını indirin. Sonrasında uygulamaya girdiğinizde karşınıza kayıt olma ekranı çıkacak. Kayıt olmak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Birisi facebook hesabı üzerinden birisi de form doldurarak kayıt olmadır. Eğer facebook hesabınız varsa direkt olarak facebooka ait hesabınız yardımı ile kullanıcı adınızı ve şifrenizi oluşturabilirsiniz. Ama facebook kullanmıyorsanız form doldurmanız gerekmektedir. Peki, formu nasıl dolduracaksınız? Karşınıza gelen kayıt formunda mail adresinizi girin ve ileri tuşuna basın. Daha sonra arkadaşlarınızın sizi hangi isimle görmelerini istiyorsanız ona uygun olarak bir isim belirleyin ve yine ileri tuşuna basın. Açılacak olan ekranda sistem sizin için otomatik kullanıcı isimleri gösterecek, isterseniz bunların arasından seçim yapabilirsiniz ya da oradan seçim yapmak istemiyorsanız Türkçe karakter kullanmaksızın kendinize yeni bir kullanıcı adı oluşturabilirsiniz. Kullanıcı adınızı belirledikten sonra ileri tuşuna basarak şifre oluşturma ekranına geçin. Bu aşamada yine Türkçe karakter kullanmamanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bazı telefon modellerinde Türkçe karakter bulunmadığından dolayı hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz. Şifrenizi de oluşturduktan sonra kayıt işlemini başarı ile bitirdiniz. Böylelikle instagramda hesap nasıl açılır öğrenmiş oldunuz. Artık buradan arkadaşlarınızı bulabilir, videolarınızı ve fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Bu yazımızda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Umarız ki instagramda nasıl hesap açılır bilmeyenler için faydası olmuştur.

01 Mart 2017
İnstagram Hesabı Açmak İsteyenler İçin : Hesap Nasıl Açılır? için yorumlar kapalı
100 kez görüntülendi