İnstagram Giriş Sayfası Nasıl Kullanılır

İnstagram Giriş Sayfası Nasıl Kullanılır

Instagram giriş sayfası kullanıcılar için son derece basit tasarlanmış. Kullanımı çok kolay ve eğlenceli. Dünyada yaklaşık 400 milyon kişi, ülkemizde de yaklaşık 75 milyon kişi instagram kullanıcısı. İnstagram, kısa zamanda tüm dünyaya yayılan bir fotoğraf paylaşma uygulaması. Tüm kullanıcılar günde 40 milyon kadar fotoğraf paylaşımı yaparken, saniyede 8 bin 600 kadar beğeni ve yine saniyede bin yorum yapılıyor. ,

uygulamayı bu kadar cazip hale getiren ise, çekilen fotoğrafların son derece pratik bir biçimde çeşitli filtreler uygulanıp hemen paylaşılabilmesi.  Takip ettiğiniz kullanıcıların instagram giriş sayfasında paylaştığı fotoğrafları zaman akışı şeklinde görüp beğenebilmeniz.

Uygulamaya kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonrauygulamayı açın. Sayfanın alt kısmında bulunan ev işareti, sizin arkadaşlarınızın ve takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını görebileceksiniz.

Ev işaretinin yanında bulunan büyüteç imgesi sizin arama yapabilmenizi ve popüler paylaşımları görebilmenizi sağlar.

Artı işareti sizin galeriden fotoğraf seçip paylaşmanızı sağlar. Aynı paylaşımı galerinin içindeyken fotoğrafı instagram ile paylaş seçeneğinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kalp imgesi takip ettiğiniz kişilerin beğenilerini görebilmenize olanak sağlar. Ve size gelen beğenilerin kimin tarafından yapıldığını ve hangi fotoğrafın kimler tarafından hangi sıra ile yapıldığını görmenize olanak verir.

En sondaki insan ikonu ise sizin profilinizi görmenizi sağlar. Kendi paylaştığınız fotoğraflar burada tarih sırasına göre yer alır. Burada pofilinizi düzenleyebilir, kaç gönderi yaptığınızı, kaç kişiyi takip ettiğinizi ve sizi takip edenleri görebilirsiniz. En üst sağ köşede bulunan üç nokta işareti ile hesap ve gizlilik durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

İnstagram giriş sayfasını kullanmak bu kadar kolay. Siz de sevdiklerinzi daha yakından takip edebilir. Paylaşımlarını kolayca görebilir ve paylaşım yapabilirsiniz.

16 Mart 2017
İnstagram Giriş Sayfası Nasıl Kullanılır için yorumlar kapalı
50 kez görüntülendi