İnstagram Filtreleri Nasıl Düzenlenir

İnstagram Filtreleri Nasıl Düzenlenir

Günümüzde sosyal ağları kullanmayan bireyler neredeyse yok gibidir. Özellikle internetin yaygınlaşması ile birlikte sosyal ağların kullanımının da bu derece artmış olması, hem sosyal ağların herkes tarafından tercih edilmesine hem de popüler olmasına neden olmuştur. İnstagram da bu sosyal ağlardan bir tanesidir. Son zamanlarda takipçi kitlesini oldukça fazla arttıran İnstagram, bireylerin büyük ilgilisi altındadır.

Durum böyle olunca bireyler İnstagram hesabı açmakta ve bu sosyal ağ ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Burada önemli olan İnstagrama kaliteli fotoğraf koyabilmektir. Bu sosyal ağ fotoğraf ve videolarla ilgili bir ağ olduğu için fotoğraf kaliteleri daha ön planda olmaktadır. Bu konuda bireylere daha yardımcı olmak adına İnstgramda birbirinden farklı filtreler bulunmaktadır. bu filtreleri uygulayarak paylaşılan fotoğrafları daha güzel ve dikkat çekici hale getirmek mümkündür.

İnstagram filtreleri nasıl düzenlenir sorusunun cevabı oldukça basittir. Uygulamaya girdiğiniz andan itibaren karşınıza fotoğraf paylaşma butonu çıkmaktadır. Bu butona tıkladığınız andan itibaren paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçerek ileri okuna basmanız yeterlidir. Bu sekmede karşınıza birbirinden farklı filtreler çıkacaktır. Pek çok filtre ismi bulunmaktadır. Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı bu filtreler üzerinde gezdirerek en çok beğendiğiniz ya da fotoğrafınıza en yakıştığını düşündüğünüz filtreyi seçerek paylaş tuşuna basmanız yeterli olacaktır. İnstagramda bulunan bu filtreler düzenli aralıklarla yenilenmekte ve daha iyi hale getirilmektedir. Birkaç adım ile en güzel ve parlak fotoğraf karelerine ulaşmak mümkündür.

24 Aralık 2016
İnstagram Filtreleri Nasıl Düzenlenir için yorumlar kapalı
231 kez görüntülendi