Instagram Downloader

Instagram Downloader

İnstagram üzerinden fotoğraf ve videoların indirildiği ve kaydedildiği bir program olarak bilinen İnstagram Downloader, kullanıcılarına kolaylıkla belgeleri yedekleyebilme fırsatı sunmaktadır. Günümüzün en çok kullanılan sosyal ağlarından bir tanesi olarak bilinen İnstagram üzerinden böyle bir uygulamanın olması kullanıcılarına da kolaylıklar sağlamaktadır. Görsel ve video paylaşım ağırlıklı olarak kullanım sağlayan bir site olan İnstagramın böyle bir uygulamasının bulunması kullanıcıların her türlü belgeyi saklayabilmesi adına oldukça önemlidir. Downloader uygulamasını ise kullanmak son derece basit olup, sosyal ağlar ve kullanımı hakkında çok az bilgi sahibi olan bireyler bile  birkaç pratik ile kolaylıkla fotoğrafları kaydedebilmektedirler.

TÜM BİREYLERE AİT VİDEO VE FOTOĞRAFLARI İNDİRME FIRSATI

İnstagram Downloader uygulaması kullanıcılarına yalnızca kendi görsellerini kaydetme değil, istedikleri herhangi bir profildeki fotoğraf ve videoları da kendi bilgisayarlarına ya da cihazlarına kaydedebilme imkanı sunmaktadır. Bu durum bazı zamanlar tehlikeli durumlara neden olabilsede günümüzde pek çok kullanıcı belirtilen uygulama ile birlikte istedikleri profildeki belgeleri kendi depolarına kaydedebilmektedirler. Üstelik bu uygulama, fotoğraf ve videoların diğer uygulamalara göre indirilme süresini de kısaltmakta ve hızlı şekilde kayıt edebilme imkanı sağlamaktadır.

ÜCRETSİZ VE KOLAY AŞAMALAR İLE TÜM BELGELER BİLGİSAYARA KAYIT EDİLEBİLİR

İnstagram Downloader uygulaması ile yapılan tüm işlemler ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Uygulamayı indiren tüm bireylere, ücretsiz  belge kaydetme imkanı sunan Downloader, indirilen belgeler adına kişinin bilgisayarında bir dosya oluşturarak, kolay ve pratik uygulama da sağlamaktadır. İngilizce ve diğer pek çok dil seçeneğinin yanında Türkçe dil özelliğinin de bulunuyor olması, uygulamanın daha kolay kullanılmasına da yardımcı olmaktadır. İphone ve Android gibi en yaygın işletim sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilen uygulama, İnstagramda indirilmek istenen fotoğraf ve videoların toplu halde indirilmesine yardımcı olan özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

17 Mart 2017
Instagram Downloader için yorumlar kapalı
56 kez görüntülendi