Instagram Direct İle Aldığım Mesajları Nasıl Yönetebilirim

Instagram Direct İle Aldığım Mesajları Nasıl Yönetebilirim

Sosyal ağlar içinde bulunan İnstagramda  herkesin attığınız bildirileri ve fotoğraları görmesini istemeyebilirsiniz. Bu bağlamda yapmanız gereken işlem  direk mesaj göndermek ve almak istediğiniz kişiye ulaşmanızı sağlayacak mesaj gönder şıkından faydalanabilirsiniz. Öte yandan ”İnstagram mesaj indir” uygulamasını yükleyerek tanımadığınız kişilerle mesajlaşma imkanını da elde ederken sizi rahatsız eden mesajları yine bu uygulama üzerinden red edebilirsiniz. Size gelen bir direk mesajı red etmek veya onaylamakta sizin yönetiminizdedir. Gelen mesajı ister onaylayabilir istersenizde geri çevirebilirsiniz. Bu mesajların devamının gelmesini istemiyorsanız kişiyide engelleyerek daha sonraki iletlerininde önüne geçmiş olursunuz.

İNSTAGRAMDA MESAJLARINIZI KONTROL İMKANI ELİNİZDE

İnstagram kullanıcıları zaman zaman  takipcilerinin hepsi yerine bir kaçı yada bir teki ile özel bir görüntü yada mesaj paylaşmak ister. Bu isteklerini yerine getirmek için instagram hesabı sahibine uygulama farklı bir yöntem seçeneğide sunar. Gelen mesajlarını yönetme imkanını elinde tutan instagram kullanıcısı  direk mesaj yollamak istediği kişinin üzerine tıklar ve direk mesaj gönder şıkkını seçer. Açılan kutucuk içinde mesajı ve paylaşmak istediği dökümanları rahatlıkla başkası görmeden gönderebilir. Bunun dışında instagramın   İnstagram mesaj indir uygulaması ile bir çok farkı kişi ile tanışıp sohbet etme imkanını da yakalayabilirsiniz.  Sosyal çevrenizin gelişmesinde büyük fayda sağlayacak olan bu uygulamada da mesajlarınızı yönetebilme imkanınız da bulunuyor.

KİŞİ SPAM OLARAK EKLER VE ENGELLEYEBİLİRSİN;

İnstagram kullanıcları kendilerine gelen direk mesajları yönetme imkanında da sahiptir. ”İnstagram mesaj indir” uygulamasından faydalanırken sizi rahatsız eden mesajları anında silebilir ve kişiyi spam olarak engelleyebilirsiniz.Direk gelen mesajı kabul etme yada red etme seçeneği olan İnstagram kullanıcısı istemediği sürece karşı taraftan mesajın okunduğuna dair bile bir ibare bulunmaz. Gelen direk mesajın devamının gelmesini sitemeyen İnstagram kullanıcısı mesajları engelle seçeneği ile direk mesajların gelmesinin önünü kesme şansına da sahiptir.

17 Mart 2017
Instagram Direct İle Aldığım Mesajları Nasıl Yönetebilirim için yorumlar kapalı
53 kez görüntülendi