İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram Beğeni Satın Al

En popüler sosyal medya ağı olan instagramda fenomen olmayı kim istemez ki? İnstagramda beğeni ve takipçi elde etmek üzere tasarlanmış internet sitesi ve akıllı telefon uygulamaları mevcuttur. Bu uygulamalara üye olup instagram beğeni satın alma işlemi yaparak internette popüler olmayı sağlayabilirsiniz.

İnstagram beğeni satın alma işlemi nasıl gerçekleşmektedir? Eğer internet sitesi üzerinden beğeni satın almak istiyorsanız, herhangi instagram şifre bilgisi vermeden beğeni paketlerinden birini seçebilirsiniz. Beğeni paketleri aylık abonelik şeklinde gerçekleşerek, her yüklediğiniz fotoğraf ya da video için uygulanmaktadır. Beğeninin sayısına bağlı olarak fiyat da kademeli olarak artmaktadır. Siz kendinize uygun olan paketi seçikten sonra kredi kartı bilgileriniz ile beğeni paketlerini satın alabilirsiniz. Paket alımı gerçekleştikten yaklaşık 5 dakika sonra beğenilerin hesabınıza yüklendiğini görebilirsiniz.

İnstagram beğeni satın alma işleminden bir diğeri ise akıllı telefon uygulamaları ile gerçekleşmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaparsınız. Ardından altın satın alarak; 1000 altına 100 takipçi, 2000 altına 200 takipçi, 5000 altına 5000 takipçi gibi paketlerden size uygun olanı seçerek altın yatırabilirsiniz. Altın satın alma işleminde Applestor’a ya da Google Play’e girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz kullanılarak para çekimi yapılmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamalarda beğendiğiniz fotoğraf ve takip ettiğiniz kullanıcı üzerinden de altın kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

15 Mart 2017
İnstagram Beğeni Satın Al için yorumlar kapalı
63 kez görüntülendi