İnstagram Beğeni Programı

İnstagram Beğeni Programı

instagram adlı bir sosyal medya fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. İnsanlar Bu uygulama sayesinde çok sevdiği fotoğraflarını doğa resimlerini paylaşıp onların belirli bir hedef kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır. İnsanlar beğeni (like) sayısı ne kadar çok olursa  o kadar mutlu olurlar.

Bu yazımızda instagram beğeni sayısını nasıl artırabileceğinizi ve ilgili instagram Beğeni Programını sizlere anlatacağız.

Rootlu bir Android cihazınız varsa ve instagram kullanıyorsanız, instagram fotoğraflarınızda instagram Beğeni Programı ile beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Bunun için öncelikle Android cihazınıza  İnstaliker uygulamasını yükleyin. Ardından CheatDroid Uygulamasını yükleyin.

instagram-begeni-programi

instagram Beğeni Programı İnstaliker uygulaması normalde uygulama içinde gösterilen diğer kullanıcı fotoğraflarını beğenerek veya uygulama içindeki reklamları tıklayarak  jeton kazanmanızı sağlamaktadır. Kazandığınız bu jetonları  kendi fotoğraflarınıza beğeni olarak kullanabilmektesiniz. Bizim burada yapacağımız iş  İnstaliker uygulamasındaki beğeni sayısını dolaylı yollardan arttırarak bu uygulama aracılığıyla İnstagram fotoğrafımıza daha çok beğeni eklemektir.

instagram-begeni

İlk olarak İnstaliker uygulamasını açın. Daha sonra CheatDroid uygulamasını çalıştırın arama kısmına İnstaliker yazın ve gelen listede instaliker uygulamasın tıklayın.

Açılan pencerede UserPoint.xml dosyasını bulun ve tıklayın. Buradaki sayıyı “90,000” olarak değiştirin ve çıkış yapın.

İnstaliker uygulamasını açın burada beğeni eklemek istediğiniz fotoğrafınızı seçin ve fotoğrafa eklemek istediğiniz beğeni sayısını ayarlayın ve ” OK” tuşuna basın.

Seçtiğiniz fotoğrafınıza seçtiğiniz kadar LİKE eklenmiş olacak.
Arka arkaya birçok fotoğrafa like ekleyemiyorsunuz 1 saatte 1 fotoğraf. Ayrıca birden çok fazla like eklemeye kalkarsanız instaliker sizi bloklayabiliyor.

19 Kasım 2016
İnstagram Beğeni Programı için yorumlar kapalı
350 kez görüntülendi