İnstagram Beğeni Kasma Nasıl Yapılır

İnstagram Beğeni Kasma Nasıl Yapılır

Instagram beğeni kasma için birkaç ipucu mevcut. Bunlardan bazıları ile şu şekilde;

1- Etiket Kullanmak önemli

Etiketler (#hastag) fotoğrafları kategorileştirmenin basit yoludur. Sizin başkaları tarafından keşfedilmenize olanak verir. Sonuçta daha çok beğeni alma olasılığınızı güçlendirir. Ne kadar fazla etiket kullanırsanız, sizin fotoğraflarınızın görüntülenme oranı o derece artar. Her fotoğrafta birden fazla etiket kullanın. Daha fazla etkileşim sağlamak için en popüler etiketleri kullanmakta fayda var. En çok kullanılan etiketleri bilmek de popülerliğinizi arttırmak için önemli etkenlerden bir tanesi.

2- Fotoğraflarınızda filtre kullanın

Fotoğraflarınızı da dikkat çekici göstermek için yardımcı uygulamalar kullanın. İyi bir görüntü veren ve kusurlarını yok edecek filtreleri tercih edin. Telefonunuzda fotoğraflarınızı daha dikkat çekici hale getirmek için özel efektler için kullanabileceğiniz yardımcı uygulamalar da kullanabilirsiniz.

3- İnsanların Görmekten Keyif Alacağı Fotoğraflar Paylaşın

İnsanlar akıllarına ne zaman ne gelirse onu paylaşmayı tercih ederler. İnstagramda beğeni kasma istiyorsanız Instagram’ı bir galeri gibi düşünmelisiniz. En iyi ve en yüksek kalitedeki fotoğraflarları paylaşmalısınız. Sevdiklerinizin ve ailenizin fotoğraflarını abartmadan paylaşın ve en doğal fotoğrafı kaliteli olmak koşulu ile paylaşın. Yaptığınız paylaşımlar özel ve çok sık görülmeyen şeyler olmalı. Örneğin ev hayvanınızı paylaşmak beğeni almanın en kolay yolu olsa da onu bile farklı bir şeyler katarak paylaşmak sizi özel yapacaktır.

4- Instagram Kulübünün Aktif Üyesi Olun

İnsanların fotoğraflarını beğenmeye ve yorum yapmaya vakit ayırırsanız onlar da sizin için aynı şeyi yapacaktır bunu unutmayın. Çok fazla takipçisi olan kişilerin fotoğraflarını beğenip dikkatlerini çekin ve onların da sizin fotoğraflarınızı beğenmesini sağlayın.  Siz na kadar aktif olursanız o kadar çok beğeni ve takipçi toplayacağınızı unutmayın. Zamanlamaya dikkat edin ve instagram beğeni kasma olayının keyfini çıkartın.

 

13 Mart 2017
İnstagram Beğeni Kasma Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
62 kez görüntülendi