İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram günümüzde oldukça yaygın ve kullanılan sosyal ağ programı ve paylaşımlar o kadar çok ve yaygın ki her kullanıcı farklı anılarını ve paylaşımlarını bu platform üzerinden yapıyor.

Fotoğraf, video paylaşımlarında her anıyı kullanıcı diğer takipçilerine sunuyor böylelikle ne kadar beğeni gelecek veya gelecek mi çok kişi olur mu bunun düşüncesine kapılıyor istediği beğeniye ulaşamadığı zaman internet üzerinden kolayca bulabileceği beğeni hilelerine yöneliyor böylece istediği beğeni sayısına ister para vererek ister başka kişilerin fotoğraflarını beğenerek, kendi profiline bilmediği kişilerden beğeniler gelmeye başlıyor fakat bunu sadece kendisi biliyor kullanıcının ve takipçisi olan kişiler bunu bilmedikleri için çok fazla beğeni olduğunu görüyorlar. Tabi böyle hileler instagram programına biraz aykırı bir durum olsa da kullanıcılar bu yöntemi uyguluyorlar.

instagram-takipci-nasil-silinir

İnstagram Beğeni Nasıl Yapılır ?

Beğeni nasıl yapılır hilesi her telefon platformunda uygulama olarak indirilip kolayca yapılabilir duruma geldi veya internet üzerinden arama motoruna takipçi veya beğeni hilesi yazıldığında çok sayıda bu tür siteler açılır ve kolaylıkla beğeni sayınızı arttırabiliyorsunuz.

Fotoğraf paylaşım yeri olan ve çok sayı da kullanıcı olan instagram her yeni güncellemesiyle kullanıcıların dikkatini çekiyor böylelikle popülaritesi artıyor buna göre de her kullanıcı dikkat çekebilmek için beğenisini de takipçilerini de arttırmak için bu yöntemleri seçiyorlar.

Uygulama üzerinde her hangi bir önlem olmadığından bu konuyla ilgili herkes çok kolay yapabiliyor.

07 Aralık 2016
İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
376 kez görüntülendi