İnstagram Bedava Takipçi

İnstagram Bedava Takipçi

Fotoğraf ve video paylaşılması üzerin inşa edilmiş İnstagram sitesi; en çok kullanılan sosyal paylaşım uygulamalarından birisidir. Peki, bu platformda popüler olabilmek için uygulanacak yöntemler nelerdir? Eğer yeteri kadar beğeniye ya da takipçiye sahip olmadığını düşünen kullanıcılardansanız, hile sitelerine yönelebilirsiniz. Akıllı telefon uygulamaları ve web sitesi üzerinden hizmet veren hile siteleri, instagram bedava takipçi hizmeti için ücretli ve ücretsiz kullanım seçenekleri sunmaktadır.

 

 

İnstagram bedava takipçi elde etmek için bu uygulamalardan herhangi birini akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından kullanıcı adınız ve şifrenizle sistem giriş yaparak kullanıcılara sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uygulamalar sizin izniniz dışında herhangi beğeni ya da takip işlemlerinde bulunmamaktadır. Sistem toplanan ya da satın alınan altınlar üzerinden yürümektedir. Altın kazanmak için altın kazan bölümünden beğenilerin her fotoğraf için 1, her takip edilen kullanıcı için 4 kazanılmaktadır. Ayrıca sisteme giriş yaptığınız tarihte itibaren ilk gün 20, 2. Gün 30, 3. Gün 40, 4. Gün 50, 5. Gün 60, 6. Gün 70, 7. Gün 80 altın kazanmanızı sağlamaktadır.

Kazanılan altınlar İnstagram bedava takipçi elde etmek için kullanılmaktadır. 1000 altına 100 takipçi, 2000 altına 200 takipçi, 5000 altına 500 takipçi, 10000 altına 1000 takipçi hizmeti sunmaktadır. Takipçi istekleri yaklaşık 5 dakika içerisinde en az gösterilen sayı olacak şekilde hesaba ulaşarak, kişinin takipçi sayısını arttırmaktadır.

23 Ocak 2017
İnstagram Bedava Takipçi için yorumlar kapalı
262 kez görüntülendi