Instagram 1000 Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram 1000 Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram’da 1000 takipçi kazanmak mı istiyorsun? Problem değil! Nasıl yapıldığını bildiğiniz takdirde, takipçilerinizi artırmanız nispeten kolaydır. Yapmanız gereken ilk şey, belirli bir tema veya amaç düşünülerek gerçekten harika bir hesap oluşturmanızdır. İkincisi, güzel, ilginç ve komik fotoğraflar çekmeye başlamanız ve onları uygun bir şekilde etiketlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Üçüncüsü – ve en önemlisi – takipçilerinizin sayısını hızla artıracak bazı hileleri öğrenmeniz gerekiyor!

Hızlı Takip

“Araştır” sayfasına gidin ve en popüler fotoğraflara bir göz atın. Bunların bir kısmı veya tamamı gibi, bu hesapların bir sürü takipçisi olma eğilimi vardır ve bazıları sadece sizi takip edebilir.

Ardından, hash etiketleri kullanarak, ilgilendiğiniz kişilerin, eşyaların veya yerlerin fotoğraflarını arayın. Örneğin, Eyfel Kulesi resimlerini görmek isterseniz #paris, #latoureiffel veya sadece #eiffeltower yazın.

Üçüncü bir seçenek ve bir sürü takipçiyi hızlı şekilde isteyenler için ayrılmış bir örnek #followme # like4like veya #instadaily gibi en popüler etiketlerin bazılarını aramaktır. Şimdi, yalnızca o etiketteki tüm fotoğrafları tarayın.

Bununla birlikte, daha kişisel bir yorum daha etkilidir – “Bu resimdeki aydınlatmayı gerçekten çok seviyorum – iyi iş çıkarttın!” gibi bir şey.

Resmin neyle alakalı olduğuna veya ilham aldığına dair biraz açıklama yapın. Ya da resmin nereden alındığını basitçe söyleyebilirsiniz. Birkaç cümleyi geçmeyin – insanlar tembeldir ve eğer çok uzunsa, muhtemelen gözden kaçacaktır.

Düzenli paylaşım yapın

Düzenli olarak fotoğraf paylaşın ancak çok sık gönderim yapmayın.  Herhangi bir fotoğraf göndermezseniz insanların sizi takip etmesini bekleyemezsiniz, bu nedenle Instagram’da gerçekten aktif olmak ve mevcut eğilimlerle uyumlu kalmak önemlidir. Günde 1 ila 3 fotoğraf arasında yayın yapmak, kitlenizin etkileşimde kalmasını sağlar.

 

17 Mart 2017
Instagram 1000 Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
83 kez görüntülendi