Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Popüler fotoğraf ve video paylaşım sitesi olan instagram aynı zamanda android, ios ve windos Phone sürümlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca web sürümü olan popüler sosyal medya sitesinin PC’den resim veya video yükleme şansı bulunmamaktadır. Bu bakımdan dolayı Android, İOS ve Windows Phone gibi uygulamalardaki detaylı yüklemeler maalesef diğer sürümlerde olmamasının yanı sıra Web sürümünde de bulunmamaktadır. Sosyal medya sitesi olan instagram’da fotoğraf yükle butonu maalesef web sürümü üzerinde bulunmuyor. Bu bakımdan dolayı instagrama fotoğraf yüklemek aslında çok basit bir şeydir. Bilgisayarınızdan sizlerde isntagrama fotoğraf yüklemek isterseniz Gramblr yazılımını kullanmanız gereklidir. Kolay bir arayüze sahip olan gramblr yazılımı ayrıca sizlere ücretsiz olarak verilmiştir.

gramblr

Gramblr Yazılımı ile İnstagrama Resim ve Video Yüklemek

Popüler web arayüzü üzerinde fotoğraf yüklenmemesinin kullanıcılar şikayetçi olmaktadır. Sizlere sunulan gramblr yazılımı sayesinde bilgisayar üzerinden instagram hesabınıza erişebileceğiniz gibi Windows XP, Vista, 7,8 ve 10 ile Mac OSX işletim sistemlerinde desteği olan bir uygulama yazılımıdır. Gramblr yazılımı sayesinde sizlerde bilgisayardan instagrama artık fotoğraf ve video yükleyebileceksiniz. Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflarınızı telefona aktardan direkt olarak instagrama yükleyerek kısa süre içerisinde beğeni ve paylaşımları alabileceksiniz.

Gramblr Uygulamasını Nasıl Kullanılır?

  • Öncelikli olarak bir instangram hesabı olması gerekir.
  • Daha sonra gramblr uygulamasını bilgisayarınızdan açın.
  • Gramblr uygulaması açıldıktan sonra sizden istenen instagram bilgilerinizi girerek direk bağlantı sağlayabilirsiniz.
  • İnstagram hesabınızda giriş işlemini yapmanızdan itibaren gramblr uygulaması açılacaktır.
  • Burada sizin karşınıza gramblr paneli gelecektir ve buraya bilgisayarınızda instagrama yüklemek istediğinizi fotoğrafınızı sürükleyerek atabilirsiniz. Buraya atmış olduğunuz instagram resimlerinizin üzerinde çeşitli görsel efektleri ile kırpma ayarlarını yapabilirsiniz.
  • Görsel ayarlamalarınızı yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Apply butonuna basarak direk yüklemiş olduğunuz resmi gönderebilirsiniz.
  • bilgisayardan-instagrama-fotograf-nasil-eklenir

Tüm bu adımları yaptıktan sonra instagrama bilgisayar fotoğraflarınızı başarılı bir şekilde yüklediniz. Profesyonel bir yazılım olan Gramblr sayesinde istemiş olduğunuz hesaplarınızın birçoğunda resim ve video yüklemelerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz paylaşmış olduğunuz resimlerinizi diğer bir gün ve saat seçerek otomatik paylaşımınıza olanak sağlamaktadır. Artık mobil veya diğer aygıtlardan fotoğraf yükleme derdine son vererek dilemiş olduğunuz resimlerde ayarlama yaparak gönül rahatlığında yüklemeler yapabilirsiniz.

27 Ekim 2016
Bilgisayardan instagrama Fotoğraf Nasıl Eklenir? için yorumlar kapalı
392 kez görüntülendi