Bilgisayardan İnstagram Nasıl Kullanılır?

Bilgisayardan İnstagram Nasıl Kullanılır?

İnstagram pc için de kullanıma açılmış durumda. Artık hemen hemen herkesin hesabı olduğu bir uygulama haline geldi. Popülaritesi dünyaya yayılan uygulama en çok indirilen uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Spor dünyasından, sanat dünyasına, şarkıcılar, siyasetçiler herkes anılarını instagram’dan paylaşıyor. Yeni özelliklerin de gelmesiyle fotoğraf paylaşım sitesi instagram direk mesaj, hikaye paylaşma gibi özellikleriyle vazgeçilmez bir uygulama haline geldi. Bir telefon uygulaması olan instagram artık bilgisayarlarda da kullanılabilir hale getirildi. Artık instagram hesabı olan herkes bilgisayar üzerinden hesabına girip fotoğrafları inceleyebilecek.

Bilgisayardan İnstagram Kullanmak

İnstagram pc hesabına girmek istiyorsunuz fakat bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız hemen anlatalım. Öncelikle bir hesabınız olması gerekiyor. Eğer bir hesabınız varsa ve şifrenizi de biliyorsanız artık siz de hiçbir problem yaşamadan bilgisayardan instagram hesabınızı kullanabilirsiniz. İnternette instagram.com hesabına girip sayfayı açıyorsunuz. Karşınıza çıkan sayfada kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz. İşte bu kadar basit karşınızda instagram hesabınız. Üstelik kullanımı da rahat, burada arkadaşlarınızın veya takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını daha büyük şekilde görebilirsiniz. Telefonunuzda kullandığınız birçok özelliği de bilgisayar başından kullanabilirsiniz.

İnstagram pc girişi yapılabilen bir uygulama ve siz de bilgisayarınızdan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptınız. Ancak instagramın telefonda kullanabildiğiniz her özelliği bilgisayarda kullanılmıyor. İnstagram bilgisayar kullanıcıları için bazı özellikleri sonradan güncellese de hala tam olarak telefonda kullanıldığı gibi bir kullanım mevcut değil. Bunların başında fotoğraf yükleme geliyor. Bilgisayardan giriş yapabildiğiniz instagram hesabınıza buradan fotoğraf yüklemeniz şu an için mümkün değil. Ancak bunun dışında zaman tünelinizdeki fotoğrafları beğenebilir, profilinize bakabilir, takipçilerinize ve takip ettiklerinize bakabilirsiniz. Bunun dışında fotoğraflara yorum yapmanız da bilgisayar ortamında kullanabileceğiniz bir özelliktir. Ayrıca keşfet butonu da mevcuttur. Buradan instagram dünyasında neler olduğunu takip edebilir ve takip etmek istediklerinizi arayabilirsiniz.

25 Şubat 2017
Bilgisayardan İnstagram Nasıl Kullanılır? için yorumlar kapalı
108 kez görüntülendi