Android’de Sık Yaşanan instagram Sorunları

Android’de Sık Yaşanan instagram Sorunları

Android’de Sık Yaşanan instagram Sorunları

Günümüzde çoğu insan instagram hesabı ile vakit geçiriyor, arkadaşları ve birçok ünlüyü de yakından takip ediyor. Kişisel hesap ve ticari hesaplar sayesinde internette aranıp bulunacak çoğu şey tek tuşla instagram uygulamasında saklı. Milyarlarca her ülkeden takipçi ile artık binlerce kişiyi bir arada tutan platform modern yaşamda çoğu insanın en büyük takıntısı. Ayrıca gün geçtikçe gelişen özellikler sayesinde de popülaritesini korumakta. Birçok kişinin de şimdiden ciddi paralar kazandığı uygulama ciddi bir kullanıcı ile karşımıza çıkmakta. Aşağı da Android’ den instagram kullanıcılarının sık yaşanan instagram sorunları ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

 
Eğer Android telefon kullanıyorsanız ve uygulamayı açtığınızda sık sık uygulama durduruldu hatası veriyorsa çoğu Android kullanıcısı gibi sizde bu durum ile karşılaşıyorsunuz demektir. Eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsanız 4 farklı çözüm önerisi ile de sorununuzu halledebilirsiniz. Bunlar;
– Artık kullandığınız sürüm eski olabilir ve yeni güncellemeler yapmanız gerekebilir. Hemen Google Play’e giriş yaparak uygulamayı kontrol edip, güncelleyebilirsiniz.

 
– Uygulamanın ön belleğini temizleyebilirsiniz. Böylece uygulama telefonunuzu zorlamayacak ve sıkça hata vermeyecektir.
– Telefonunuzun belleği dolmuş olabilir. İlk olarak kullanmadığınız uygulamaları kaldırıp daha sonra da gereksiz mesaj ve resimleri silerek telefonunun ramini yükseltebilirsiniz. Google Play de birçok uygulama siz uğraşmadan bunları yapmaktadır.

instagram-probemleri
– Telefonunuzda bulunan instagram uygulamasını kaldırıp bir süre sonra tekrar yükleyip sorunun halledilmesini sağlayabilirsiniz. Ya da telefonunuzu açıp kapadıktan sonra yüklemeniz daha doğru olacaktır.
Şu sıralar kullanıcılar instagram uygulamasında belirli bir vakit geçirdikten sonra ekranın donup hata vermesinden şikâyetçiler. Bunun sebebi ise Android telefonlarının bir süreden sonra ısınıp kendi içinde sorun çıkarmasından kaynaklanıyor. Bu gibi durumlarda telefonunuzu birkaç dakika dinlenmesini ve sıcaklığının azalmasını bekleyiniz. Ayrıca Clean Master uygulamasından uygulamanın belleğini silebilir, telefonda ki fazlalıkları temizleyebilir ve sıcaklığı da minimuma indirebilirsiniz.
Akış yenilenemiyor sorununda ise internette olup olmadığınızı veya internet bağlantınızdaki sorunları araştırarak halledebilirsiniz. Sorunu hallettikten sonra istediğiniz sayfa ve resme rahatça bakabilirsiniz. Hesabınız ile ilgili sorunları da instagram destek merkezine mesaj atarak halledebilirsiniz.

15 Ekim 2016
Android’de Sık Yaşanan instagram Sorunları için yorumlar kapalı
341 kez görüntülendi